Rzetelność i fachowość

Dokonując zakupu złota za pośrednictwem Złoto Inwestycyjne K. Madelski, M. Kwiatkiewicz Sp. J., zależnej od YES Biżuteria Sp. z o.o. zyskują Państwo pewność, że Wasza inwestycja zostanie przeprowadzona z największą rzetelnością i dokładnością. Składają się na nie fachowość i lata doświadczenia YES, działającej na rynku jubilerskim od ponad 30 lat, a także renoma naszego dostawcy – mennicy Valcambi S.A.

Złoto

Około 50% wydobytego złota przetwarza się w jubilerstwie. Dlatego m.in. można powiedzieć, że w  ZłotoInwestycyjne.pl, kruszcem tym zajmą się prawdziwi specjaliści. Ponadto, mennica Valcambi S.A. w której zaopatruje się ZlotoInwestycyjne.pl, to światowy lider w przetwórstwie złota.

Współpracuje ona z najważniejszymi międzynarodowymi instytucjami finansowymi, posiada akredytację renomowanych stowarzyszeń producentów złota i jego dostawców: London Bullion Market Association – LBMA, TOCOM – Tokio oraz COMEX w Nowym Jorku.

Gwarancja

Posiadanie tak szanowanego partnera działającego na całym świecie gwarantuje, że Klienci  ZlotoInwestycyjne.pl mają możliwość zakupienia produktów najwyższej jakości.

Posiadanie tak szanowanego partnera działającego na całym świecie gwarantuje, że Klienci ZlotoInwestycyjne.pl mają możliwość zakupienia produktów najwyższej jakości.